Kalendari i rezervimit

Show

Baret

3 baret e H.V.I jane nder lokalet me te preferuara nga rinia lokale. Vecanerisht, International Lounge Bar eshte nje vend ideal per te shijuar muzike live lokale dhe internacinale ne mbasditet e magjishme te qytetit te Vlores.

Kapaciteti i bareve ne total arrin deri ne 700 veta.

 

 

Restoranti

Restoranti i H.V.I ofron nje larmi ushqimesh duke u specializuar ne kuzhinen tradicionale mesdhetare.

Per klientet tane ne kemi pergatitur menu te ndryshme me baze mishi, peshku dhe vegjetariane me cmimet me te leverdishme.

Pervec mengjesit qe eshte gjithmone i perfshire ne cmim, cdo klient ne H.V.I mund te krijoje nje pakete ushqimore me leverdi sipas preferencave.

  •  Adresa: Skele, Vlore, Albania
  •  Reception: +355 33 42 4408
  •  Telefon: +355 69 20 90 838
  •  E-mail: hotel@vlora-international.com

Na kontaktoni

Abonohu per te marr ofertat dhe informacionin e nevojshem nepermjet Email