Kalendari i rezervimit

Show

Suite presidenciale

 • Tarifa ditore fillon nga: EUR 100.00
 • Akomodohen 2 persona
 • Sipërfaqja e dhomës 60 m2

Rezervoni tani dhe shijoni:

 • Hapesire te bollshme per tu ulur
 • Sherbim dhome
 • Jacuzzi
 • Paketa e mireseardhjes (fruta, vere dhe mini bar free)
 • Krevat King Size
 • Pamje nga deti

 

Deluxe Room

 • Tarifa ditore fillon nga: EUR 50.00
 • Akomodohen 2 persona
 • Sipërfaqja e dhomës 40 m2

Rezervoni tani dhe shijoni:

 • Krevat king size ose twin
 • Opsionin per te pire duhan ose jo
 • Sherbim dhome
 • Pamje nga deti ose qyteti i Vlores

 

Junior Suite

 • Tarifa ditore fillon nga EUR 80.00
 • Akomodohen 2 persona
 • Sipërfaqja e dhomës 50 m2

Rezervoni tani dhe shijoni:

 • Sherbim dhome
 • Opsionin per te pire duhan ose jo
 • Ballkon me pamje nga deti ose sheshi Pavaresia
 • Hapesire te bollshme per dy persona

 

Apartamente

 • Tarifa ditore fillon nga EUR 100.00
 • Akomodohen 4 persona
 • Sipërfaqja e dhomës 70 m2

Rezervoni tani dhe shijoni:

 • Dy dhoma te brendshme per 4 persona
 • Krevate king size dhe krevate twin
 • Krevat extra portativ
 • Sherbim dhome me oferte
 • Ballkon me pamje nga deti dhe sheshi Pavaresia

 

 •  Adresa: Skele, Vlore, Albania
 •  Reception: +355 33 42 4408
 •  Telefon: +355 69 20 90 838
 •  E-mail: hotel@vlora-international.com

Na kontaktoni

Abonohu per te marr ofertat dhe informacionin e nevojshem nepermjet Email